O firmie

Firma SYSTEMY OGRODZEŃ HUBERT DROST jest jednym z głównych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w regionie.
 
Specjalizujemy się w produkcji, dystrybucji i montażu  takich wyrobów jak: panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, słupki, akcesoria oraz bramy i furtki.
 
Od początku działalności zajmujemy się produkcją systemów ogrodzeniowych. Kilkuletni okres działalności umożliwił nam zdobycie wiedzy, doświadczenia oraz wdrożenia nowych technologii, czego skutkiem jest otrzymanie produktów o wysokiej jakości i stopniu zabezpieczeń antykorozyjnych, za stosunkowo niską cenę. Wizerunek naszej firmy budujemy w oparciu o rzetelną, uczciwą i sprawną obsługą naszych klientów, czyli Państwa.
 
SYSTEMY OGRODZEŃ HUBERT DROST jest firmą prywatną ze 100% kapitałem Polskim. Szereg inwestycji w nowoczesne technologie, rozbudowę zakładu oraz operatywna, młoda kadra pozwoliły na powstanie marki dobrze postrzeganej przez klientów oraz przyczyniły się do rozbudowy firmy.
 
WIZJĄ firmy jest zapewnić najwyższej jakości rozwiązania systemów ogrodzeniowych, które będą gwarantem BEZPIECZEŃSTWA Państwa granic.
 
MISJĄ firmy jest kompleksowa obsługa oraz zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów w zakresie oferowanych/produkowanych przez nas systemów ogrodzeniowych.
 
CELEM firmy jest stała poprawa jakości wyrobów, obsługa klientów na najwyższym poziomie, stały rozwój firmy poprzez wdrażanie nowych technologii, które mają w pełni zaspokoić stale rosnące potrzeby naszych klientów.
 
Oferta naszej firmy dedykowana jest zarówno do klientów indywidualnych i firm. Szybko potrafimy dostosować się do wymagań klientów, służymy fachowym doradztwem oraz kompleksowo realizujemy zamówienia.

(c) 2016 by Systemy Ogrodzeń Hubert Drost Projekt i wykonanie A.I.FIA